DOPRAVA ZDARMA NAD 2000,-

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 695 hodnocení
5
677x
4
3x
3
1x
2
0x
1
14x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

LS Avatar autora Ladislav Stolarczyk Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.4.2023
Zatím spokojený 👍
MH Avatar autora Martin Hložek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.4.2023
Super obchod.
LS Avatar autora Ladislav Soukal Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.4.2023
Vždy super zboží.
PS Avatar autora Petr Svoreň Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.4.2023
JN Avatar autora Jaroslava Němcová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.4.2023
Ano✅ moc
MS Avatar autora Martin Sopousek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.4.2023
HN Avatar autora Hana Němečková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.4.2023
MK Avatar autora Martin Kalač Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.4.2023
PK Avatar autora Pavel kolací Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 31.3.2023
Vše naprosto v pořádku doručeno druhý den
L Avatar autora Loki Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30.3.2023
JT Avatar autora Jan Tatíček Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.3.2023
JH Avatar autora Jiří Horáček Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.3.2023
super
MS Avatar autora Milan Starý Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.3.2023
MS Avatar autora Martin Sapár Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.3.2023
PS Avatar autora Petr Svoreň Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.3.2023
MK Avatar autora Martin Kalač Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.3.2023
TB Avatar autora Tereza Bednářová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.3.2023
PT Avatar autora Pavel Tesárek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.3.2023
Výborné jako vždy????
TH Avatar autora Tomáš Hudeček Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.3.2023
Super jako vždy ????????
ZJ Avatar autora Zdeněk Jiřík Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.3.2023
Super

Ovládací prvky výpisu

695 položek celkem